Biuletyn Informacji Publicznej - BIP Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Dąbie, sp. z o.o. - SPAD

Instrukcja obsługi Biuletynu
Szukaj

Rejestr zmian

Pokaż zmiany dla działu:

 
18-08-2017, 08:50:31, obowiązuje od 18.08.2017r. - Jarosław Stróżewski.
Osoby sprawujące funkcje
Usunięcie jednego członka ze składu Rady Nadzorczej

12-04-2017, 14:57:07, obowiązuje od 12.04.2017r. - Jarosław Stróżewski.
Osoby sprawujące funkcje
Zmiana w składzie Rady Nadzorczej

16-09-2014, 13:43:19, obowiązuje od 16.09.2014r. - Jarosław Stróżewski.
Osoby sprawujące funkcje
Zmiana składu Rady Nadzorczej.

22-10-2013, 09:26:36, obowiązuje od 22.10.2013r. - Jarosław Stróżewski.
Osoby sprawujące funkcje
Zmiana składu Rady Nadzorczej

06-09-2011, 10:12:44, obowiązuje od 30.05.2011r. - Jarosław Stróżewski.
Osoby sprawujące funkcje
Zmiana w składzie Rady Nadzorczej

21-05-2010, 10:39:45, obowiązuje od 21.05.2010r. - Jarosław Stróżewski.
Osoby sprawujące funkcje
Zmiana w składzie Rady Nadzorczej

13-03-2007, 10:32:43, obowiązuje od 13.03.2007r. - Jarosław Stróżewski.
Osoby sprawujące funkcje
Zmiany osobowe

07-02-2007, 14:35:04, obowiązuje od 07.02.2007r. - Jarosław Stróżewski.
Osoby sprawujące funkcje
Zmiana składu Rady Nadzorczej

22-08-2006, 11:32:50, obowiązuje od 22.08.2006r. - Jarosław Stróżewski.
Osoby sprawujące funkcje
Zmiana składu Rady

26-08-2005, 11:42:58, obowiązuje od 26.08.2005r. - Jarosław Stróżewski.
Osoby sprawujące funkcje
Zmiana składu Rady Nadzorczej

03-02-2005, 10:31:28, obowiązuje od 03.02.2005r. - Jarosław Stróżewski.
Osoby sprawujące funkcje
Nowy Członek Rady Nadzorczej